O společnosti

Společnost ODYS  s.r.o.  vznikla v roce  1991 a v  současné době sídlí ve vlastním areálu na adrese Nebahovská 1200 Prachatice se skladovým zázemím, provozními dílnami i vedením společnosti.  Hlavním předmětem činnosti firmy  jsou topenářské, vodoinstalační, plynoinstalační a elektroinstalační práce, servisní činnost na plynové kotle, elektrokotle, tepelná čerpadla, solární zařízení, klimatizace a další spotřebiče našich i zahraničních výrobců.

     Jsme držiteli certifikátu  řízení systému jakosti ČSN EN ISO 9001:2009, ČSN EN ISO 14001:2005 a ČSN OHSAS 18001:2008 pro:

  • Provádění a rekonstrukce pozemních staveb
  • Provádění inženýrských sítí
  • Provádění stavebních instalací
  • Údržbu a opravy plynových a elektrických zařízení

     V oboru našeho podnikání jsme schopni nabídnout vypracování projektu, cenových nabídek, zabezpečení revizí plynových i elektrických zařízení, dalších podkladů pro realizaci dodávek "na klíč".    

     Začátkem roku 2005 otevřela firma ODYS ve svém areálu vzorkovou prodejnu, kde mimo prodeje poskytne odborně vyškolený personál zájemcům informace k širokému spektru dodávaného zboží (kotle, ohřívače vody, instalační materiál, zařizovací předměty a další sortiment pro instalace vody, topení či plynu) pro stavbu či rekonstrukci různých objektů pro bydlení či podnikání. Spolupracujeme s několika koupelnovými studii a jsme schopni splnit veškerá přání při realizaci zakázek.

     Tato skutečnost spolu s faktem, že jméno firmy ODYS s.r.o je znakem dobré kvality výrobků a služeb, znamená vysoké nároky na každého zaměstnance firmy.
        
     Cílem společnosti je být jednou z významných firem ve svém oboru podnikání po stránce materiální, ale i v odbornosti svých zaměstnanců nejen v rámci okresu Prachatice, ale i v rámci celé ČR.